" BAŞARAN MOTOR YENİLEME "

     BAŞARAN MOTOR YENİLEME olarak bu işe yıllarını vermiş arkadaşlarla birlikte 90’lı yılların başlarında yola koyulduk. Amacımız, Salihli ve çevresinde motor yenileme alanında kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktı.
     Kısa sürede kendimizi geliştirerek makina parkurumuzu günün şartlarına uygun olarak son teknolojiye göre yeniledik. Kazandığımızı tekrar işimize yatırarak kapasitemizi arttırdık. Yıllardır birlikte çalıştığımız arkadaşlardan oluşturduğumuz ekibimiz kısa sürede sadece Salihli’ye değil tüm Ege Bölgesi’ne hizmet verir duruma geldi. Kurmuş olduğumuz servis ağımız sürekli genişleyerek bugünkü halini aldı.
     Ülkemizdeki motor ve silindir kapağı yenileme firmaları arasında makina parkı sürekli gelişen ve değişen, ayrıca revizyon metodlarını bilinçli şekilde uygulayan ve son teknolojik gelişmelere açık olan firmamız, motor yenileme işlemlerinizde sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kalite sistemi ile ilgili gereken belgeleri almıştır. Hedeflerimiz doğrultusunda, hizmetimizin ve çalışmalarımızın kalite açısından belgelendirilmesi için gereken araştırmalar ve denetimlerden sonra kalite tescili konusunda önemli kuruluşlardan olan Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve Breau Veritas gibi iki önemli kuruluş tarafından yeterli görülerek kalite belgelerini almaya hak kazandık. Böylece kalite sistemimiz belgelenmiş ve güvence altına alınmış olup müşterilerimizin bize olan güveninin de artmasını sağladı. Bu belgelendirme çalışmalarının sonucunda müşteri portföyümüze belediyeler ve resmi kurumlar da dahil olarak müşteri portföyümüz daha da genişlemiş oldu.

     Zaman içerisinde daha da büyüyerek kendi mülkümüz olan ve Avrupa standartlarındaki modern işyerimizi inşa ettik. Yine Salihli’de fakat atölye olarak daha geniş ve iş kapasitesi anlamında daha kapsamlı olan yeni işyerimizde müşterilerimize hizmet vermeye başlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. 
     
Atölyemizde teknolojiyi yakından takip etmekte ve elemanlarımızı sürekli olarak eğitmekteyiz. Salihli ve Ege Bölgesi’nde yatırıma ve yaptığı işe önem veren nadir firmalardan olan BAŞARAN MOTOR YENİLEME, her zaman için müşterilerine istekleri doğrultusunda kaliteli ve hızlı servis imkanları sunmaya devam edecektir.

   Kalite Sistemimiz

    Verdiğimiz hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı, iyi bir “Kalite Yönetim Sistemi” oluşturmayı, etkin bir şekilde uygulamayı ve her geçen gün kendi standartlarımızı geliştirmeyi temel ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız. Bunu gerçekleştirirken, müşterilerimizin istek ve beklentilerine göre tanımlanan hizmetlerimizi, yasal şartlar çerçevesinde ve eğitilmiş personel ile daha kısa sürede ve daha ekonomik olarak vermeyi, müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı, işbirliği yaptığımız iş ortaklarımıza yüksek tasarruf ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan ürünler sunmayı, dünyada sektörümüz ile ilgili gelişmeleri izleyerek, bunları ülkemize getirmeyi ve müşterilerimizin istifadesine sunarak, sektörümüzün en iyisi olarak kalmayı hedefliyoruz.

    İnsana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunun bilincinde olarak, sahip olduğumuz insan kaynağının kalitesini ve gücünü arttırma konusunda, Eğitim Faaliyetlerini önemle değerlendirmekte, tüm çalışanlarımızın kalite hedeflerimiz doğrultusunda eğitimini sağlamakta ve bunu sürekli kılmakta kararlıyız

   Kalite Hedeflerimiz

   Kalite sistemimize uygun olarak her müşteri için aynı kalitede iş üretmek.
   Kalite standartımızı aynı seviyede tutmak.
   Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.
   Sistemin gerektirdiği teknolojiyi takip etmek imkanlar dahilinde uygulamak.
   Makinalarımızın, aletlerimizin bakımı düzenli yaparak ömürlerini uzatmak verimliliği sağlamak.
   Sektörümüzde öncü ve lider olmak.
   Personel eğitimlerine önem vermek ve desteklemek.

   Misyonumuz

   Misyonumuz; motor yenileme alanında daima güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunan, müşteri memnuniyetinin her zaman üst düzeyde sağlandığı bir motor yenileme firması olmaktır. 

  Vizyonumuz

 

    Vizyonumuz; teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini günden güne arttırarak motor yenileme alanında her zaman Türkiye’nin öncü firmalarından biri olmaktır.

Başaran Motor Yenileme - Salihli    |     + 90 236 714 23 67     |     basaran@basaranrektefiye.com.tr